Iskolai dolgozó lopott a gyerekektől közel 350 ezer hrivnya értékben, Ungváron.
Iskolai dolgozó lopott a gyerekektől közel 350 ezer hrivnya értékben, Ungváron. A 21 éves városi lakos, elektromérnökként dolgozott az iskolában, és hatalmas tételben lopott az intézmény elektronikus berendezéseiből, majd leadta azokat a zálogházba, összesen 347 ezer hrivnya értékben. Pontosabban: 17 táblagépet, 27 laptopot és projektorokat zsákmányolt – tudatja a Karpatnews.
Forrás: karpatnews





