Három grúz férfit vettek őrizetbe a kárpátaljai határőrök
Három grúz férfit vettek őrizetbe a kárpátaljai határőrök. Március 31-én a csapi határőregység valamint az országos rendőrkapitányság alkalmazottai három grúz férfit tartóztattak le a bátyúi vasútállomáson. Az okmányvizsgálat során, a férfiak elmondták, azért jöttek a határmenti faluba, hogy találkozzanak egy lánnyal. A határőr úgy döntött, hogy megvárja a lányt, de ő nem jött el – tudósít a karpatinfo.net. Bár a külföldiek dokumentumai rendben voltak, a határőr arra gyanakodott, a férfiak a közeljövőben illegálisan határátlépést terveznek. Később kiderült, hogy a grúz férfiak egy hete érkeztek Grúziából Kijevbe. A férfiak ellen adminisztratív jegyzőkönyvet állítottak ki - jelentette a csapi határőregység sajtószolgálata.
Forrás: karpatinfo.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Hétvégi Kívánságműsor
Frekvencia: Pulzus Rádió
SMS: 2320, Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





