Béremelés a közalkalmazottaknak!
Béremelés a közalkalmazottaknak. Az ukrán kormány döntése értelmében május 1-jétől fizetésemelést kapnak a közszféra szervezeteinek és intézményeinek alkalmazottai – számol be a karpatalja.ma. Az erre vonatkozó határozatot a Miniszteri Kabinet április 6-án fogadta el. Ennek megfelelően az első bérkategóriába tartozó dolgozó havi alapbére elsejétől 1185 hrivnyát tesz ki. Az április 30-ig minimálbérért dolgozóknak pedig 10 százalékkal emelkedik az alapfizetésük.
Forrás: karpatalja.ma
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Hétvégi Kívánságműsor
Frekvencia: Pulzus Rádió
SMS: 2320, Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





