Egyre többen mennek Magyarországra szülni Kárpátaljáról
Egyre többen mennek Magyarországra szülni Kárpátaljáról. Nem véletlenül választja egyre több kárpátaljai nő a magyarországi szülést, mert az itteni egészségügyi ellátást nem tartja elég biztonságosnak – állítja Hácsa János szülész-nőgyógyász professzor. A kismama Magyarországon azt és olyan színvonalon kapja meg, amit szeretne – nyilatkozta a professzor. Úgy látja, hogy sokat rontanak a megítélésben a sajtóban megjelenő korrupcióról, botrányokról szóló írások és a gyakori főorvoscserék – számol be a kamaraonline.hu, a Karpati Igaz Szó-ra hivatkozva.
Forrás: kamaraonline.hu
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Hétvégi Kívánságműsor
Frekvencia: Pulzus Rádió
SMS: 2320, Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





