Elektromos kerekesszéket kapott egy remetei rokkant!

Elektromos kerekesszéket kapott egy remetei rokkant!
2016. április 22., péntek

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Elektromos kerekesszéket kapott egy remetei rokkant! A napokban a beregszászi járásban Alsóremete községben, a Beregszászi Közigazgatási Hivatala vezetőségének köszönhetően elektromos kerekesszéket kapott Mihájlo Szimcsera. A kezdeményezés a Vöröskereszt közreműködésével valósult meg – számolnak be a hivatal közösségi oldalán. Nagyon fontos, hogy jó minőségű eszközöket kapjanak a mozgássérültek, azért hogy ezzel megkönnyíthessük életüket.
Forrás: https://www.facebook.com/beregrda/?fref=ts

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

11:10 - Hétvégi Kívánságműsor

Frekvencia: Pulzus Rádió
SMS: 2320, Adásvonal: 095 709 709 7