20160519 Jó reggelt magazin vendégei

20160519 Jó reggelt magazin vendégei
2016. május 19., csütörtök

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

20160519 Jó reggelt magazin vendégei voltak:
Sipos József a KRISz elnöke, Pataki Gábor alelnök és Kiss Bertalan titkár.
Műsorvezető: Birta Zoltán és Rajkó Balázs.

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

15:10 - Zenesáv

Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.