2016. 07. 05. Engedélyezték Ukrajnában az intenzív osztályokon fekvő betegek látogatását
Az ukrán Egészségügyi Minisztérium erről szóló rendelete június 29-én lépett hatályba. Az egészségügyi intézmények kötelesek a nap 24 órájában biztosítani a látogatók akadálytalan bejutását. A látogatók segíthetnek a betegek gondozásában is, mindazonáltal kötelesek betartani a szabályzatot, különben megtilthatják számukra a látogatást – tudósít a karpatinfo.net.





