2016.07.29 Több mint 20 ezer hrivnyát kellett fizetnie egy ittasan vezető ungvári férfinak
Több mint 20 ezer hrivnyát kellett fizetnie egy ittasan vezető ungvári férfinak
Csütörtökön a járőrök megállítottak egy sofőrt, aki ittas állapotban vezetett, mint az kiderült, nem először, ami miatt már korábban egyszer megfosztották jogosítványától.
Néhány nappal ezelőtt a sofőrt három éves jogosítványmegvonással vagy 15 napos szabadságvesztéssel büntették volna. Az új jogszabályok értelmében viszont az ittasan vezető sofőrnek 20 400 hrivnya pénzbüntetést kell befizetnie - jelentette a kárpátaljai rendőrség.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
21:00 - Zenesáv
Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.
![]()





