2016.08.05 Robbanásveszélyes tárgyakat semmisítettek meg az ungvári járásban
Robbanásveszélyes tárgyakat semmisítettek meg az ungvári járásban- tegnap a 101-es segélyhívó számra érkezett bejelentés arról, hogy Felsődomonyán, az Ung folyó közelében egy helyi lakos a föld megmunkálása közben lőszereket talált.
A tűzszerészek sikeresen megsemmisítették a második világháborús 82 milliméteres aknát és a két gránátot.
A mentőszolgálat alkalmazottai arra kérik a lakkosságot, hogy legyenek óvatosak, ha robbanószerkezet találnak, és azonnal tárcsázzák a 101-es segélyhívó számot-tudatja a karpatinfo.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
22:00 - Night Top Music
Frekvencia: Pulzus Rádió
A modern zene kedvelőinek... ;)
![]()





