2016. 08. 23. Ötven illegális áramfelhasználást jegyeztek fel Kárpátalján az elmúlt hét alatt
A megyei áramszolgáltató munkatársai ebből 37 esetben lakossági személyekkel, 15 esetben jogi személyekkel, azaz vállalkozókkal, vállalatokkal, cégekkel szemben állítottak ki jegyzőkönyvet az áramfogyasztás szabályainak megsértéséről. A legtöbb esetet a Técsői és a Nagybereznai járásban jelentették, ahol 12 szabálysértést észleltek – tudatja Zakarpatszkij Korrespondent. Az érintettek megsértik a villanyórát vagy annak ólomzárját, vagyis plombáját, illetve a villanyóra megkerülésével csatlakoznak a vezetékekhez. Az elmúlt hét során a szabálysértőkre összesen 183 ezer hrivnya bírságot róttak ki – tudatja a karpatinfo.net.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
21:00 - Zenesáv
Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.
![]()





