2016. 08. 23. Tömeges ételmérgezés Ungváron
Akut bélrendszeri fertőzéssel szállítottak kórházba tizenegy személyt Ungváron, mindegyikük ugyanabban az ungvári étteremben vacsorázott augusztus 20-án – közölte a mukachevo.net hírportál. Keddre virradóra újabb kilenc beteget, köztük egy várandós kismamát is regisztráltak, ezzel húszra növekedett a szalmonellával fertőzöttek száma. A megyei klinika infektológiai osztályának sajtóközleménye szerint egy személy közepesen súlyos állapotban van. Az étterem „technikai problémákra” hivatkozva négynapos zárva tartást hirdetett. A felelős szervek járványügyi diagnosztikai vizsgálatot folytatnak a helyszínen – tudatja a karpatalja.ma.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
21:00 - Zenesáv
Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.
![]()





