2016. 08. 30. Az európai egység helyreállítását szorgalmazták a V4-es külügyminiszterek
A lengyel, a cseh és a szlovák külügyminiszter a magyar misszióvezetők értekezletén tartott előadást tegnap Budapesten. A lengyel külügyminiszter arról beszélt: Közép-Európa elvárja, hogy komolyan vegyék és partnerként tekintsenek rá. A cseh külügyminiszter úgy látja, az Európai Bizottságnak elfogulatlannak és szavahihetőnek kell lennie, a kompromisszumot és az egységet kell képviselnie, de jelenleg nem ez a jellemző. A szlovák külügyminiszter hangsúlyozta: az EU előtt két lehetőség áll, vagy az emberek igényeire reagál, vagy végleg válságba sodródik – tudatja az MTI.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
19:15 - Esti Mese
Frekvencia: Pulzus Rádió
Mese gyerekeknek
![]()





