2016.09.24 Megtalálták a szemetesben hagyott gyerek édesanyját Beregszászban
Megtalálták a szemetesben hagyott gyerek édesanyját Beregszászban- korábban beszámoltunk arról, hogy elhagyott gyermeket találtak Beregszász központjában
A roma származású kislány körülbelül 3 éves lehet, nyárias ruhába volt felöltöztetve. A rendőrségnek sikerült megtalálnia a gyermek szüleit. A kórház dolgozói már visszaadták a kislányt a szülőknek, viszont a hatóságok értesítették a gyermekvédelmi szolgálatot, akikkel közösen vizsgálják az eset körülményeit, valamint azt, mennyire biztonságos a gyermeknek a szüleinél maradnia- tudatja a kárpátaljalap.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Hétvégi Kívánságműsor
Frekvencia: Pulzus Rádió
SMS: 2320, Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





