2016.09.28 Cserbenhagyásos gázolás történt a Nagyszőlősi járásban
Cserbenhagyásos gázolás történt a Nagyszőlősi járásban- tegnap a Nagyszőlősi járásban elgázoltak egy kerékpárost, aki emiatt az árokba repült.
A nagyszőlősi rendőrséget egy tiszaújhelyi nő értesítette az esetről. A bejelentő elmondta a rendőrségnek, hogy az árokban egy férfi fekszik, mellette pedig a kerékpárja hever.
A rendőrök elmondása szerint a 44 éves mátyfalvi lakost egy zöld színű gépkocsival gázolták el, ami Tiszaújlak felé tartott.
Az áldozatot kórházba szállították, ahol kihűlést, alkartörést és alkoholmérgezést diagnosztizáltak nála.
Később a rendőrök letartóztatták a cserbenhagyó gázolót. Mint az kiderült, a gépkocsi sofőrje egy 24 éves fancsikai lakos.
Az ügyben büntetőeljárást indítottak- tudatja a karpatinfo.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Hétvégi Kívánságműsor
Frekvencia: Pulzus Rádió
SMS: 2320, Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





