2016. 10. 29. Bronzéremmel tér haza Ljudmila Dubis a gasztronómiai olimpiáról
A közelmúltban rádiónk is beszámolt arról, miszerint a napokban rendezték meg az olimpiát a németországi Erfurtban. A versenyre több mint ezer szakács és cukrász jelentkezett. Köztük volt Ljudmila Dubis, egy munkácsi cukrászat egyik mestere. Ljudmila a rangos versenyre egy középkori várat formázott meg, melyért bronzéremmel jutalmazta a zsűri. A mesternő az ukrán válogatott tagjaként érkezett a versenyre, 2016-ban 41 nemzeti válogatott nevezett a gasztronómiai olimpiára – számol be a karpataljalap.net.





