2016. 11. 23. A sofőrök figyelmébe!
A sofőrök figyelmébe! November 22. és december 1. között csak szóbeli figyelmeztetésben részesülnek azok a járművezetők, akik nem kapcsolják be a biztonsági övet. December 1-jétől azonban adminisztratív bírsággal sújtják majd azokat a sofőröket, valamint az utasokat is, akik nem kötik be magukat – tudatja a Karpatnews. Felhívjuk a figyelmet, legyenek felelősségteljesek és körültekintőek!





