2016. 12. 19. A gyerekeké volt a magyar Országház
A gyerekeké volt a magyar Országház – megkezdődött szombaton az Országgyűlés és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat közös szervezésű Országházi Gyermekkarácsonya, amelyen több mint nyolcszáz hátrányos helyzetű, rossz anyagi körülmények között élő magyarországi és határon túli általános iskolás gyermek vesz részt. A Parlament épületében Kövér László, az Országgyűlés elnöke fogadta a gyerekeket és képviselőjüknek átadta az Országház kulcsát. Edvi Péter, a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat elnöke elmondta, hogy Magyarország leghíresebb és legismertebb művészei léptek fel a rendezvényen – számol be a hirado.hu.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
23:00 - Ukrán Irodalom 1 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





