2016.12.22 Karantén a beregszászi iskolákban is
Karantén a beregszászi iskolákban is- Munkács és Ungvár után a beregszászi iskolák is bezárják kapuikat az influenzás megbetegedések számának megnövekedése miatt.
A Beregszászi Városi Tanács bizottságának döntése értelmében december 23-tól január 10-ig tart a kényszerszünet.
Az óvodai nevelés az egészségügyi szabványok fokozott betartása és a kellő óvintézkedések teljesítése mellett folytatódik. A város vezetése arra kéri a szülőket, hogy ne vigyék óvodába a beteg gyermekeket- tájékoztat a kárpátalja.ma





