2017. 01. 16. Beregszászban járt az Alma együttes
Beregszászban járt az Alma együttes – kicsik és nagyok örömére egyaránt, fergeteges koncertet adott az Alma együttes a Rákóczi-főiskolán, szombaton. A rendezvény a Kárpátaljai Magyar Nagycsaládosok Egyesülete és a Pro Cultura Subcarpathica civil szervezet közös szervezésében, az V. Kárpátaljai Magyar Nagycsaládos Nap keretében valósult meg. A teltházas koncerten tánccal, tornával és énekléssel tanulhatták meg a gyerekek, mennyire fontos az egészséges táplálkozás, a megfelelő öltözködés, a sport és a vidámság. Az anyukák és az apukák sem unatkoztak eközben, ők is kaptak szerepet a koncerten. A gyerekek kívülről énekelték az együttes dalait – adta hírül a karpatalja.ma.





