2017. 01. 24. A Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnáziumba látogatott a Magyar Jégkorong Szövetség delegációja
A Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnáziumba látogatott a Magyar Jégkorong Szövetség delegációja – az elmúlt napon a program részeként előadást tartott a gimnazisták számára Szuper Levente, többszörös magyar válogatott, korábbi NHL jégkorong játékos. Ezt követően junior játékosok tartottak bemutatót a város központjában található jégpályán. Erről számolt be rádiónknak Kovács Zoltán, a Magyar Jégkorong Szövetség főtitkára.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
17:10 - Református üzenet
Frekvencia: Pulzus Rádió
Üzenet - Értékek hullámain...
![]()





