2017.02.04 Ötvenhatos emlékművet avatott a mexikói magyar nagykövetségen Kövér László
Az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseinek tiszteletére állított emlékművet avatott tegnap Magyarország mexikóvárosi nagykövetségén Kövér László, az Országgyűlés elnöke - tájékoztatta az MTI-t, az Országgyűlés sajtófőnöke.
Az emlékmű Kepenyes Pál Mexikóban élő magyar szobrászművész alkotása, aki többéves börtönfogságot szenvedett, majd maga is tevékenyen részt vett a forradalomban.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
14:10 - Ablak Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Kárpátaljai nagycsaládokat bemutató műsorunk.
![]()





